Zabawa Paintball Offroad Quady Limuzyny Wieczory Kawalerskie i Panieńskie Imprezy firmowe Szkolenia Integracja Team – Building

Tylko z MainEvent!

 

Już 6 lat wspólnie spędzamy świetnie czas !!!

Od 2008 roku zorganizowaliśmy dla Was setki różnych imprez i eventów. Tysiące osób poczuło u nas paintballową adrenalinę, nieraz wyciągaliśmy auto z metrowego błota, a później bawiliście się z nami do białego rana na naszej imprezowej wyspie. Całe mnóstwo godzin świetnej zabawy, a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia, wrażenia i emocje!

Kim jesteśmy?

Co robimy?

MainEvent jest firmą zajmującą się organizacją imprez – specjalizujemy się w obsłudze gier paintballowych, w ciągu 5-ciu lat naszego istnienia obsłużyliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów, którzy wystawili nam pozytywne rekomendacje, a najlepszą z nich jest fakt, że ciągle do nas wracają i korzystają z naszych usług.

Proponujemy Państwu imprezy firmowe, okolicznościowe, rodzinne, grille i zabawy. Posiadamy szeroką bazę terenową. Naszą główną atrakcja jest gra w Paintball. Oferujemy całoroczną grę na dwóch ogromnych, połączonych ze sobą halach- nie przeszkadzają tam złe warunki atmosferyczne. Mogą Państwo także skorzystać ze specjalnie przygotowanego terenu na zewnątrz.

Paintball to gra dla starszych i młodszych. Każdy chciałby poczuć się jak prawdziwy żołnierz, a ta gra daje Ci niezapomnienie wrażenia. Uczestnicząc w bitwie, możesz jednocześnie świetnie się bawić oraz urozmaicić swój wolny czas.

Szukasz wrażeń?? Właśnie je znalazłeś! Niezapomniane emocje, a przy tym świetna, bezpieczna zabawa, która pozwala poczuć adrenalinę. Każdemu uczestnikowi zapewniamy ubezpieczenie.

Rozrywka? U nas znajdziesz jej pod dostatkiem. Przygoda czeka! Na terenie znajduje się również stadnina konna. Miłośnicy mają szansę na przejażdżkę. Jazdy na padokach oraz w terenie. Teren jest otoczony pięknym krajobrazem. Nieopodal znajduje się las, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku. Cisza oraz czyste powietrze pozwolą Państwu na świetny wypoczynek.

Atrakcje dla tych, którzy cenią sobie spokój oraz dla osób, w których poziom adrenaliny nigdy nie spada. Popieramy zdrowy, sportowy tryb życia i dlatego nasza firma pomaga i promuje sportowców różnych dziedzin.

Zorganizujemy dla Ciebie grę paintballową – każdy uczestnik dostanie od nas pełne wyposażenie: marker, maskę, mundur, butle HP oraz kulki. Cena zależna jest od ilości kulek jakie gracz rozdysponuje w czasie gry.

Urządzamy także wieczory kawalerskie , wieczory panieńskie oraz wszelkiego rodzaju inne imprezy okolicznościowe, połączone z rywalizacją w Paintball oraz późniejszą zabawą.

Teren do gry sprawdza się dobrze zarówno przy małych, jak i większych grupach. Z uwagi na możliwy podział na mniejsze sekcje nieważne jak liczna jest grupa, warunki gry są komfortowe i dają dużo satysfakcji oraz dostarczają wielu emocji. Kazdy znajdzie coś dla siebie. Teren na zewnętrz to rozgrywka dynamiczna, natomiast rozgrywka w halach, to taktyka, plan oraz ciągła niewiedza o położeniu przeciwnika.

Specjalnie wybudowana altana, która pomieści do 150 gości to gwarancja dobrej zabawy, spokoju oraz maksymalnej prywatnosci z dala od miejskiego zgiełku. Altana to idealne miejsce na wieczór kawalerski, impreze firmową, urodziny czy inną imprezę okolicznościową. Altana mieści się na sztucznej wyspie, która jest toczona wodą a dostęp na wyspę możliwy jest tylko przez drewniany pomost. Takie położenie czyni to miejsce bardzo klimatycznym. Pełne zadaszenie, kominek, grill, miejsce na ognisko, z dala od zgiełku to wszystko sprawia, że miejsce jest naprawdę wyjątkowe i chce się tam wracać. Zainteresowanych zapraszamy do osobistej wizyty w celu obejrzenia obiektu. Wkrótce więcej zdjęć obiektu w galerii.

Impreza z Mainevent to gwarancja konkurencyjnej ceny, profesjonalnej obsługi oraz 100% satysfakcji i niezapomniane wrażenia. Ponad dwuletnie doświadczenie w organizacji imprez paintballowych to pewność bezpieczeństwa i udanej zabawy dla naszych klientów.