Posted on

Jesienna aura sprzyja ogniskom na łonie przyrody – „Imprezowe Mazury pod Warszawą”

Rok 2020 postawił przed wszystkim szereg wyzwań, z którymi dotychczas nie mieliśmy okazji się mierzyć. Branża eventowa stanęła dosłownie na głowie, aby zapewnić ciągłość organizacyjną, co z początków trwania pandemii było wręcz niemożliwe.

Teraz, zapewniając Wam bezpieczny event, zapraszamy do organizacji spotkań na otwartym terenie. Jesień to idealny czas na spędzenie spotkania na łonie przyrody. Zaproś znajomych, zaproponuj HR-owi integrację przy ognisku, czy przyjedź z rodziną. Zabezpieczenie i rozrywka po naszej stronie : )  

 

Mainevent Centrum Rozrywki pod Warszawą- kim jesteśmy?

Ośrodek znajduje się w Rasztowie 50 a, około 25 km od Warszawy. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych, kawalerskich, panieńskich oraz okolicznościowych.

Sercem Mainevent jest rozległy akwen wodny, a na nim wyspa oraz sześciokątny, drewniany lokal, z kamiennym grillem oraz miejscem na ognisko, do którego prowadzi most. Na linii brzegowej znajdują się domki letniskowe, infrastruktura parku linowego z tyrolką, elementami toru przeszkód oraz imprezową plażą.
Plaża jest częściowo zabudowana drewnianym parkietem, w centrum którego znajduje się beach bar, lada oraz zadaszony parkiet taneczny. Na plaży są miejsca siedzące dla około 250-300 osób, są to drewniane stoły ogrodowe, małe, średnie oraz duże namioty plażowe, drewniane altanki. Naprzeciwko beach baru jest miejsce na ognisko z ławkami oraz leżakami plażowymi. Wieczorami niezaprzeczalnego uroku dodaje oświetlenie w postaci girland z kulistych lampek oraz kinkietów ogrodowych.
Goście zwykli nazywać nasze miejsce „Imprezowymi Mazurami pod Warszawą”, które chcemy przedstawić także i Tobie : )