Posted on

Mainevent w PnŚ

 

Już po raz szósty od początku istnienia Mainevent, ekipa z Pytanie na Śniadanie odwiedziła nasze Centrum Rozrywki promując ruch na świeżym powietrzu oraz atrakcje które Wam zapewniamy. Jak zwykle, nie obyło się bez dreszczyku emocji, jednak blask fleszy powoli staje się dla nas chlebem powszednim 😉

Nagraliśmy trzy wejścia na żywo. Adam Giza, jeden z reporterów PnŚ próbował swoich sił na quadzie i trzeba przyznać, że jego popis zrobił wrażenie, widać ma do tego dryg! Zobaczcie sami:
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/37242181/przygoda-z-quadami-cz-3   

Opowiadaliśmy przede wszystkim o tym, że uprawianie sportów ekstremalnych do jakich należą przeprawy quadowe, wymaga odpowiedzialności oraz zaangażowania fizycznego. To wcale nie jest takie łatwe, na jakie wygląda. Quady to nierzadko maszyny o dużej mocy, gdzie początkujący uczestnicy chcący brawurowo pokonać tor, szybko przekonują się o wywrotności tych pojazdów. Staramy się unikać takich sytuacji.
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/37242142/przygoda-z-quadami-cz-1

Jak wyglądają początki przygody z quadami? Od czego zaczynamy i czy jeśli jeździsz jednośladem to automatycznie potrafisz prowadzić quad przez ekstremalne tory?
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/37242165/przygoda-z-quadami-cz-2

Zachęcamy do przekonania się na naszym torze, o tym czy quady to jest coś dla Ciebie. Posiadamy dziesięcio kilometrowy tor offroadowy, ale organizujemy również dłuższe przeprawy. Zadzwoń i spytaj o wolny termin, a na miejscu dobierzemy maszynę na miarę Twoich możliwości, zapraszamy!

516 504 016