Posted on

Voucher jako prezent na urodziny albo premia dla pracownika?

vip voucher gift

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla dziecka, albo wasz ukochany ma ADHD… proponujemy nasze vouchery. Taka forma prezentu umożliwia osobie samodzielny wybór atrakcji takiej jaką lubi albo poznanie czegoś o czym marzyła. Marzeniem mężczyzn może być potrzeba wyszalenia się na torze quadowym tak, aby czuć piach trzeszczący w zębach. Offroad samochodami terenowymi po błotnistych drogach jest na pewno czymś bardziej kreatywnym niż skarpety albo płyta CD.

Dzieci szaleją za tego typu prezentami. Dobór atrakcji oczywiście jest taki, aby wszystko odbywało się bezpiecznie. Nastolatek może znacznie więcej niż dziecko w wieku wczesno-szkolnym. Proszę nie zapominać, że z myślą o naszych najmłodszych klientach utworzyliśmy pakiety urodzinowe zawierające zestaw atrakcji wraz z posiłkiem.

Firmy także upodobały sobie tego typu formę wręczania gratyfikacji albo upominków. Wystawiamy fakturę VAT, więc nie ma problemu z rozliczeniem kosztu. Pracownik otrzymuje możliwość odreagowania sezonowego stresu na strzelnicy albo podczas gier paintballowych. Inwestowanie w odstresowanie kadry nie jest złym rozwiązaniem. Według badań człowiek zrelaksowany jest bardziej wydajny i kreatywny. Lepiej pracuje i chętniej przychodzi do pracy. Dlatego największe firmy i korporacje stawiają duży nacisk na przerwy w pracy i zabawę, relaks co pobudza kreatywne myślenie i odpręża. Czytaj więcej o imprezach firmowych pod Warszawą.

Niezależnie od tego czy wybierzecie Państwo pakiet kwotowy vouchera, czy gotowy zestaw atrakcji. Będą to dobrze wydane pieniądze, a obdarowana osoba spędzi w Centrum Mainevent kilka godzin na dobrej zabawie. Ponieważ jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym. Chętnie poznamy Państwa zdanie odnośnie potrzeb co do voucherów albo pakietów predefiniowanych dla pracowników. Posiadamy dużą wiedzę, ale zawsze chętnie komunikujemy potrzeby z naszymi klientami.