Nie chcecie Państwo daleko jechać, a chcielibyście poczuć się jak na Mazurach? Gwarantujemy szaleństwa na łonie natury i odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w ustronnym, malowniczym miejscu. Nasze Centrum Rozrywki Mainevent jest stworzone zarówno do aktywnego spędzania czasu, jak i relaksu.

Duszą naszego Centrum jest piękna wyspa otoczona wodną fosą, na której do waszej dyspozycji jest dużych rozmiarów altana, grill, miejsce na ognisko, pomost-molo i miejsce do tańca. Oprócz tego zapewniamy Państwu profesjonalna obsługę, wyśmienite wyżywienie i miejsce do tańca. Posiadamy także domki letniskowe z zapleczem sanitarnym, byście mogli na miejscu nabrać sił i odpocząć.

To miejsce idealne do dużych imprez okolicznościowych, wieczorów kawalerskich, panieńskich, a także firmowych imprez integracyjnych, które są naszą specjalnością. W naszej ofercie mamy szereg atrakcji, takich jak paintball, do którego przeznaczyliśmy dwie duże hale, około 1000 metrów każda, pozwalające na grę w każdych warunkach pogodowych oraz ASG/LaserTag.
Tym, którzy chcieliby do granic możliwości podnieść swój poziom adrenaliny, oferujemy jazdę quadami, buggy, gokarty lub organizację off-road. Nasz teren jest idealny do tego typu aktywności.

Oprócz powyższych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu każdą inną atrakcję – potrzebujecie oprawy muzycznej, chcielibyście zorganizować wieczór tematyczny z ciekawym scenariuszem, warsztaty i upamiętnić wydarzenie, wykonując sobie kilka zdjęć? Zrobimy to dla Państwa, jesteśmy otwarci na propozycje.

ADRENALINA >>>

Pytania? Wątpliwości?

Napisz do nas.

atrakcje koło warszawy, paintball warszawa, quady warszawa, atrakcje koło warszawy, adrenalina w warszawie, relaks warszawa, imprezy warszawa, offroad warszawa, eventy warszawa,