Posted on

Wprowadzenie w świat quadów i adrenaliny

Jedną z popularnych atrakcji oferowanych przez naszą firmę jest jazda quadami na specjalnie do tego przygotowanym torze dla quadów pod Warszawą. Jest to atrakcja dla osób lubiących adrenalinę i offroad. Do jazdy pojazdem przystosowanym do poruszania się praktycznie w każdym terenie nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności ze względu na prostotę obsługujesz tylko hamulec, gaz a resztę robi automatyczna skrzynia biegów.

Posiadamy ponad 20 quadów ATV tajwańskiej firmy KYMCO, która słynie z bezawaryjności i dobrej jakości sprzętu do poruszania się na bezdrożach. Nie jest to tandetna chińszczyzna… Jakość jest bardzo ważna w przypadku ekstremalnych obciążeń, piachu, błota i wody. Chcemy też zabezpieczyć maksymalnie bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego nie oszczędzamy na sprzęcie, szkoleniach. Tutaj nie ma litości i trudne warunki eksploatacji wymuszają branie topowych rozwiązań, które oferujemy naszym Klientom do zabawy tuż pod Warszawą.

Tor dla quadów pod Warszawą

Nasi specjaliści przygotowali dla Państwa specjalny tor z niespodziankami zapewniającymi sporą dawkę emocji. Znajdziecie tam błotne sadzawki i hopki dzięki którym poczujecie co to grawitacja. Ostre pagórki i zjazdy pozwolą bezpiecznie wyszaleć się korzystając z dużej prędkości na specjalnie przystosowanym torze. Uważaj, bo smak piachu w ustach i powiew wiatru połączony z zapachem spalin są silnie uzależniające.

Szkolenie do jazdy na quadzie

Quadowi rajdowcy w wielu wywiadach podkreślają, że pojazdy do offroadu a szczególnie ATV wymagają pokory. Temat quadów jest dla Ciebie nowy? Bardzo chciałbyś rozpocząć przygodę z tą ekstremalną rozrywką? Nasi pracownicy przeprowadzą szkolenie pozwalające Ci nabyć podstawowe umiejętności. Opcją tutaj jest rozpoczęcie indywidualnego szkolenia podczas którego nauczysz się panować nad pojazdem i poznasz tajniki bezpiecznej jazdy. Zabezpieczenia w postaci kasku i asysta instruktorów z dużym doświadczeniem pozwolą na odpowiedzialną zabawę.

W zgodzie z sąsiadami i środowiskiem

Skoro mówimy o odpowiedzialnej zabawie… wokół quadów narosło sporo mitów i legend a także niefajnych historii o osobach terroryzujących mieszkańców quadami i rozjeżdżających lasy. Mainevent oferuje odpowiedzialną rozrywkę i dlatego sugerujemy wyszalenie się na specjalnie do tego przystosowanym torze dla quadów pod Warszawą, a nie na polnych drogach i lasach, gdzie niestety dochodzi często do wypadków. Na quadach obowiązuje 100% trzeźwości i nie pojedziesz pojazdem ATV po piwku. Pamiętaj, że odpowiedzialna zabawa nie wyklucza dobrej zabawy.

Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowały was quady i chcielibyście oprócz korzystania z naszego toru uczestniczyć w społeczności quadowej, to pamiętajcie, że w Polsce odbywają się najważniejsze rajdy, na które możecie się wybrać:

– 16 i 17 sierpnia – IX i X Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Rajdach Enduro oraz IX i X Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Cross Country w Obornikach

– 22 i 23 sierpnia – Mistrzostwa Śląska Off Road w Świętochłowicach

– 13 i 14 września – XI i XII Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Rajdach Enduro oraz XIII i XIV Runda Mistrzostw Polski oraz XIV i XV Runda Pucharu PZM w Cross Country w Suchedniowie

Jeśli macie ochotę rozwijać pasję możemy wam to umożliwić. Zapraszamy do kontaktu.