Posted on

Quady, czyli to co najlepsze z samochodu terenowego i motocykla.

Wyobraźcie sobie fuzję samochodu terenowego, prosto i bezpiecznie pokonującego nierówne tereny, bezdroża, ścieżki leśne i tym podobne równiny oraz poczucie wolności, swobody oraz dużą elastyczność manewrowania, jaką daje jazda najszybszym z jednośladów- motocyklem. Gdy pododajemy i połączymy najlepsze cechy „ z obu światów” otrzymujemy uniwersalny pojazd- quad, zwany również często czterokołowym motocyklem.

Zwrotna, wytrzymała, szybka maszyna, idealna zarówno do relaksu, jak i najlepszych wariacji.  Quad daje nam szereg możliwości, którym czasem nie może sprostać zwykły dwukołowiec. Jest to atrakcja zapewniająca aktywny wypoczynek oraz szaleństwo, które można wypróbować zarówno w gronie najbliższych przyjaciół, jak i w gronie rodzinnym.

Są to maszyny łatwe w prowadzeniu, więc nie potrzeba wiele czasu, aby opanować technikę jazdy- szybko uczą się nawet najbardziej oporni kierowcy. Co więcej quad daje nam możliwość szaleństwa na suchych, jak również podmokłych terenach. Nie straszne mu błoto, a również z wodą o głębokości jednego metra jest w stanie zawalczyć i z walki wyjść zwycięsko.

Jazda na quadach to dobra adrenalina- prędkość, zwrotność, wygoda w prowadzeniu-to tylko niektóre cechy tej wspaniałej maszyny. Aby przekonać się o wszystkich jej zaletach musicie sprawdzić to na własnej skórze, a my wam w tym pomożemy .

 

ZAPRASZAMY :)) !