Imprezy okolicznościowe

Witaj w Centrum Rozrywki Mainevent! Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie w nietuzinkowej atmosferze, jesteś we właściwym miejscu.

Idealnym wyborem na Twoje przyjęcie, będzie nasza piękna wyspa otoczona wodną fosą, na której do waszej dyspozycji jest dużych rozmiarów lokal/altana, grill, miejsce na ognisko, pomost-molo, plaża i miejsce do tańca. Oprócz tego zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, wyśmienite wyżywienie. Organizujemy także aranżacje muzyczne (DJ /muzyka na żywo).

To miejsce idealne do niebanalnych imprez okolicznościowych. Szukacie czegoś wyjątko-wego, chcecie zaskoczyć swoich gości z okazji imienin, urodzin, jubileuszy, komunii, chrzcin – Imprezowa Wyspa, będzie idealnym wyborem.

Jeśli macie Państwo dosyć eventów w zamkniętych lokalach w centrum miasta, chcecie by Wasze przyjęcie odbyło się w wyjątkowej atmosferze, Garden Party nad wodą, pośród leśnej zieleni, przy ognisku, nasza wyspa z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Z dala od miejskiego zgiełku będziecie mogli państwo wypocząć i cieszyć się chwilą.

OFERTA PDF SEZON 2023

Oferta lokal na wyspie 2023

Szczegóły Oferty

Jeśli chcesz zarezerwować Imprezową Wyspę na wyłączność, pobierz nasze menu, wybierz pakiet, pamiętając przy tym, że minimalny koszt Twojego zamówienia cateringowego to 3600 zł, zadzwoń i zarezerwuj termin 🙂
Nie wynajmujemy lokalu bez naszego caterngu
Tak, można mieć swój tort. Zapewniamy plastikową zastawę.
Pamiętaj, że Twoje przyjęcie nie musi składać się tylko z jedzenia, picia i tańca 😉 zapewnij swoim gościom niezapomnianą rozrywkę; możecie wspólnie zagrać w paintball, pojeździć na quadach lub zagrać w grę terenową wraz z rodziną lub przyjaciółmi 🙂 zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wyjątkowy lokal, stworzony w stylu industrialnym, z myślą o niebanalnych przyjęciach. Jeśli chcesz zorganizować event, o którym Twoi goście będą długo pamiętać, zapraszamy do naszej przestrzeni 500m2, składającej się z sali głównej, antresoli barowej oraz antresoli chillout.
Jest to jedyna w województwie mazowieckim całoroczna stodoła eventowa.

Jeśli chcesz szczegółowo przyjrzeć się naszemu projektowi Stodoła Rasztów, kliknij w poniższy link:
https://stodolarasztow.pl/party.html