Imprezy okolicznościowe

Witaj w Centrum Rozrywki Mainevent! Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie w nietuzinkowej atmosferze, jesteś we właściwym miejscu.

Idealnym wyborem na Twoje przyjęcie, będzie nasza piękna wyspa otoczona wodną fosą, na której do waszej dyspozycji jest dużych rozmiarów lokal/altana, grill, miejsce na ognisko, pomost-molo, plaża i miejsce do tańca. Oprócz tego zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, wyśmienite wyżywienie. Organizujemy także aranżacje muzyczne (DJ /muzyka na żywo).

To miejsce idealne do niebanalnych imprez okolicznościowych. Szukacie czegoś wyjątko-wego, chcecie zaskoczyć swoich gości z okazji imienin, urodzin, jubileuszy, komunii, chrzcin – Imprezowa Wyspa, będzie idealnym wyborem.

Jeśli macie Państwo dosyć eventów w zamkniętych lokalach w centrum miasta, chcecie by Wasze przyjęcie odbyło się w wyjątkowej atmosferze, Garden Party nad wodą, pośród leśnej zieleni, przy ognisku, nasza wyspa z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Z dala od miejskiego zgiełku będziecie mogli państwo wypocząć i cieszyć się chwilą.

Szczegóły Oferty

Jeśli chcesz zarezerwować Imprezową Wyspę na wyłączność, pobierz nasze menu, wybierz pakiet, pamiętając przy tym, że minimalny koszt Twojego zamówienia cateringowego to 3000 zł, zadzwoń i zarezerwuj termin 🙂
Nie wynajmujemy lokalu bez naszego caterngu
Tak, można mieć swój tort. Zapewniamy plastikową zastawę.
Napisz zapytanie mailowe lub przez formularz, a prześlemy aktualną ofertę
Pamiętaj, że Twoje przyjęcie nie musi składać się tylko z jedzenia, picia i tańca 😉 zapewnij swoim gościom niezapomnianą rozrywkę; możecie wspólnie zagrać w paintball, pojeździć na quadach lub zagrać w grę terenową wraz z rodziną lub przyjaciółmi 🙂 zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wyjątkowy lokal, stworzony w stylu industrialnym, z myślą o niebanalnych przyjęciach. Jeśli chcesz zorganizować event, o którym Twoi goście będą długo pamiętać, zapraszamy do naszej przestrzeni 500m2, składającej się z sali głównej, antresoli barowej oraz antresoli chillout.
Jest to jedyna w województwie mazowieckim całoroczna stodoła eventowa.

Jeśli chcesz szczegółowo przyjrzeć się naszemu projektowi Stodoła Rasztów, kliknij w poniższy link:
https://stodolarasztow.pl/party.html