Imprezy okolicznościowe

Witaj w Centrum Rozrywki Mainevent! Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie w nietuzinkowej atmosferze, jesteś we właściwym miejscu.

Idealnym wyborem na Twoje przyjęcie, będzie nasza piękna wyspa otoczona wodną fosą, na której do waszej dyspozycji jest dużych rozmiarów lokal/altana, grill, miejsce na ognisko, pomost-molo, plaża i miejsce do tańca. Oprócz tego zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, wyśmienite wyżywienie. Organizujemy także aranżacje muzyczne (DJ /muzyka na żywo).

To miejsce idealne do niebanalnych imprez okolicznościowych. Szukacie czegoś wyjątko-wego, chcecie zaskoczyć swoich gości z okazji imienin, urodzin, jubileuszy, komunii, chrzcin – Imprezowa Wyspa, będzie idealnym wyborem.

Jeśli macie Państwo dosyć eventów w zamkniętych lokalach w centrum miasta, chcecie by Wasze przyjęcie odbyło się w wyjątkowej atmosferze, Garden Party nad wodą, pośród leśnej zieleni, przy ognisku, nasza wyspa z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Z dala od miejskiego zgiełku będziecie mogli państwo wypocząć i cieszyć się chwilą.

Szczegóły Oferty

Jeśli chcesz zarezerwować Imprezową Wyspę na wyłączność pobierz nasze Menu i skomponuj swój indywidualny zestaw cateringowy. Minimalny koszt Twojego zamówienia cateringowego w soboty to 3000 zł, poza sobotami - 2500 zł
Nie wynajmujemy lokalu bez naszego caterngu
Tak, można mieć swój tort. Zapewniamy plastikową zastawę.