Wieczór panieński

Chciałabyś zorganizować wyjątkowy Wieczór Panieński pod Warszawą,

Co powiesz na imprezę na plaży?

Beach Party w Mainevent, to idealne rozwiązanie na Wieczór Panieński. Idealna opcja relaksu połączonego z dobrą zabawą.

oferta wieczory panieńskie 2024 -skompresowany

POBIERZ PDF  cennik beach bar 2024

 

 

IMPREZOWE MAZURY POD WARSZAWĄ

W każdą sobotę odbywa się u nas impreza na plaży z DJ (20:00-02:00/03:00) na równi z kolacją BBQ „jesz ile chcesz” w formie bufetu szwedzkiego (19:00-22:00). W imprezie średnio udział bierze 150-250 osób, są to przede wszystkim wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy firmowe, okolicznościowe oraz klienci indywidualni. Każda grupa ma swój stolik, jednak szwedzki stół, zadaszony parkiet, ognisko, ławki oraz boisko do piłki plażowej jest ogólnodostępne. Beach bar jest czynny w godzinach 12:00- 02:00. Na plaży rozpalane jest ognisko od zmierzchu … do świtu 🙂

Gdzie jesteśmy?
12 km od trasy S8, 30 minut od Warszawy.
Jak dojechać komunikacją? Dworzec Wileński -> PKP Klembów lub Dobczyn*
*Organizujemy transporty naszym 9 osobowym busem, po wcześniejszej rezerwacji 


Dodatki do imprez:

                                                        

Klimat boho, kolorowe drinki, drewniane altanki, impreza pod Warszawą – to wszystko w zasięgu zaledwie 10 minut od trasy s8. Jeśli jesteś świadkową na wieczorze panieńskim i zastanawiasz się nad najlepszą ofertą, to dobrze trafiłaś!

Oferujemy imprezę na plaży z DJ, na parkiecie bawią się razem wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie. Co można robić na wieczorze panieńskim? Tańczyć do rana, zająć klimatyczne loże, zjeść pysznego grilla i odpocząć po zabawie w pobliskim hotelu. Zajmujemy się kompleksową organizacją. Atrakcje na wieczór panieński nie kończą się na SPA, strzelajcie z łuków, wybierzcie się na emocjonującą wyprawę quadami, zjedźcie tyrolką nad wodą i uczyńcie ten wieczór niezapomnianym.