Wieczór panieński

Chciałabyś zorganizować wyjątkowy Wieczór Panieński pod Warszawą, wszystkie miejsca i propozycje wydają Ci się tandetne? Jeśli wybierzesz nasze Centrum Rozrywki, zapewniamy Cię, że zorganizowany przez Ciebie wieczór będzie oryginalny i pełen gorącej, niezapomnianej atmosfery. Jako profesjonalna agencja eventowa realizowaliśmy mnóstwo tego typu wieczorów zapewniając bezpieczeństwo, profesjonalną i kompleksową obsługę.

Co powiesz na imprezę na plaży? Beach Party w Mainevent, to idealne rozwiązanie na Wieczór Panieński. Idealna opcja relaksu połączonego z dobrą zabawą.

Czekają tu na Ciebie: plaża, ciepły piasek, leżaki, hamaki, imprezowe namioty, wiaty, altanki, DJ, miejsce do tańca, pyszne drinki oraz barbeque….a to wszystko… pod samą WARSZAWĄ! Sprawdź nasze pakiety imprezowe na wieczory panieńskie. Jeśli oczekujesz czegoś specjalnego i wyjątkowego po prostu zapytaj. Pamiętaj, że pakiety są sprawdzonym przepisem na dobrą imprezę.

 

Co należy wybrać?

  • kolacja grillowa bufetowa ( w zestawie wejściówka, rezerwacja stolika, beach party z DJ’em, integracyjne ognisko po zmroku)
  • jeden zestaw alkoholowy adekwatnie do liczby uczestniczek
  • opcjonalnie możesz wzbogacić swój czas o nasze atrakcje
  • opcjonalnie możesz również dodać nocleg ze śniadaniem w pobliskim hotelu dwór klembów z naszym transferem…

 


Dodatki do imprez: