Klienci indywidualni

Masz trochę wolnego czasu, chcesz się zrelaksować, odpocząć i jednocześnie odrobinę zaszaleć? W takim razie jesteś we właściwym miejscu!

Gwarantujemy szaleństwa na łonie natury i odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w ustronnym, malowniczym miejscu. Nasze Centrum Rozrywki Mainevent jest stworzone zarówno do aktywnego spędzania czasu, jak i relaksu.

Zagraj w paintball, przejedź się na quadzie, odpocznij na leżaku nad wodą, napij się drinka, skosztuj grilla, posłuchaj dobrej muzyki. KONIECZNIE PRZYJEDŹ DO NAS!

Nie zwlekaj, nie zastanawiaj się dłużej, bo Twój czas ucieka; zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i zarezerwuj, którąś z poniższych atrakcji 🙂

 

 

Jak możesz spędzić u nas czas

Wszystkie nasze atrakcje są dostępne dla klientów indywidualnych po uprzedniej rezerwacji telefonicznej lub mailowej, opłaconej zadatkiem.
W tych godzinach bez wcześniejszej rezerwacji, możesz zamówić w naszym barze: frytki, cheesburgera, hotdoga, kiełbasę lub karkówkę z grilla; kupić alkohol i napoje, chipsy i świeży popcorn. Możesz zagrać w siatkówkę lub poopalac się na leżakach nad wodą w strefie Imprezowa Plaża (tutaj też znajduje się bar) Po godzinie 18:00 osoby nie posiadające rezerwacji na kolację, muszą opuścić teren.
Jeśli chcesz wziąć udział w naszej kolacji grillowej oraz w imprezie z DJ'em, musisz wcześniej dokonać rezerwacji w naszym biurze oraz dokonać opłaty. Impreza z DJ'em odbywa się od 20:00 do 2:00 Kolacja grillowa jest w formule jesz ile chcesz, robimy Wam rezerwację stolika lub altanki na naszej imprezowej plaży, natomiast jedzenie jest przygotowane w bufecie od godziny 19:00 do godziny 22:00 Menu: Przystawki: Smalec swojski, pieczywo, ogórki kwaszone Dania grillowe : Karkówka, Kiełbaska, Kaszanka z cebulką w folii Dodatki: Ziemniaki pieczone na maśle z ziołami Płyta zimna: Surówka Sezonowa pieczywo bankietowe, mix sosów Alkohol i napoje są do zakupienia w beach barze butelka wódki 0,5l zaczyna się od 40 zł, piwo od 5 zł , napoje od 5 zł. Na terenie ośrodka panuje zakaz wnoszenia swojego alkoholu i napojów.

Wejściówka na imprezę z pakietem "Kac Mainevent"- 100 zł/os. W cenie jest wejściówka, bufet BBQ oraz pakiet alkoholowy: 0,5 L Żubrówki +1 L napoju do wyboru. 

Alkohol można zamienić:

Wyborowa + 1 L napoju + BBQ   110 zł/os

Finlandia + 1 L napoju + BBQ    120 zł/os

Ballantines + 1 L napoju + BBQ   140 zł/os

Jack Daniels + 1 L napoju + BBQ   170 zł/os