Klienci indywidualni

Masz trochę wolnego czasu, chcesz się zrelaksować, odpocząć i jednocześnie odrobinę zaszaleć? W takim razie jesteś we właściwym miejscu!

Gwarantujemy szaleństwa na łonie natury i odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w ustronnym, malowniczym miejscu. Nasze Centrum Rozrywki Mainevent jest stworzone zarówno do aktywnego spędzania czasu, jak i relaksu.

Zagraj w paintball, przejedź się na quadzie, odpocznij na leżaku nad wodą, napij się drinka, skosztuj grilla, posłuchaj dobrej muzyki. KONIECZNIE PRZYJEDŹ DO NAS!

Nie zwlekaj, nie zastanawiaj się dłużej, bo Twój czas ucieka; zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i zarezerwuj, którąś z poniższych atrakcji 🙂

 

 

Jak możesz spędzić u nas czas

Wszystkie nasze atrakcje są dostępne dla klientów indywidualnych po uprzedniej rezerwacji telefonicznej lub mailowej, opłaconej zadatkiem.

W każdą sobotę odbywa się u nas impreza na plaży z DJ (20:00-02:00/03:00) na równi z kolacją BBQ „jesz ile chcesz” w formie bufetu szwedzkiego (19:00-22:00).
W imprezie średnio udział bierze 150-250 osób, są to przede wszystkim wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy firmowe, okolicznościowe oraz klienci indywidualni. Każda grupa ma swój stolik, jednak szwedzki stół, zadaszony parkiet, ognisko, ławki oraz boisko do piłki plażowej jest ogólnodostępne. Beach bar jest czynny w godzinach 12:00- 02:00. Na plaży rozpalane jest ognisko od zmierzchu … do świtu 🙂

bilet z wejściówką: Kac Mainevent - Wieczór kawalerski Warszawa 

Urodziny? Spotkanie znajomych? Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty atrakcji, jeśli chcecie tuż po nich zjeść i jechać dalej, proponujemy zestaw z ogniskiem:


40 zł/os / 3 h rezerwacji stolika (11:00-17:00) / ognisko- kiełbaski pieczecie samodzielnie
2 x kiełbaska, pieczywo, ketchup, musztarda, ogórek

Alkohol i napoje są do zakupienia w beach barze.

Na terenie ośrodka panuje zakaz wnoszenia swojego alkoholu i napojów.