Imprezy firmowe, integracyjne

Nasze Centrum Rozrywki pod Warszawą, to doskonałe miejsce na firmowy „wypad”. Nie muszą Państwo jechać daleko, by odpocząć od miejskiego zgiełku, zaczerpnąć świeżego oddechu i nacieszyć oczy pełną zieleni naturą. Nasz ośrodek posiada zarówno duże zaplecze sprzętowe do team buildingu, dysponuje ogromnym, zielonym terenem przystosowanym do gier scenariuszowych oraz atrakcji motoryzacyjnych i paintballowych, jak i wyjątkowym miejscem na wypoczynek i przyjęcie po skorzystaniu z aktywnej części eventu. Na terenie znajduje się przestronny lokal nad wodą, wybudowany na sztucznej wyspie, z miejscem na kolację grillową, ognisko, biesiadę, czy konferencję. Alternatywą jest zorganizowanie przyjęcia na naszej dużej plaży pod namiotem i altanami. Gwarantujemy magiczną atmosferę i niezapomniany klimat każdej imprezy integracyjnej.

Gwarantujemy Państwu, że każda atrakcja, którą mamy do zaoferowania, ożywi wasz team i będziecie się doskonale bawić, a odrobina rywalizacji i luzu z pewnością przełoży się na poprawę wydajności pracowników. Gwarantujemy również, że ich baterie po takiej imprezie będą naładowane na długi czas, a każdy Wasz kolejny projekt będzie lepszy, niż poprzedni.

Dołączcie do firm, które już skorzystały z naszych usług i z chęcią do nas wracają organizując imprezy firmowe pod Warszawą.

Pobierz PDF z prezentacją oferty (21 MB)pdf pobierz prezetację


Przykładowe pakiety dla firm

Część I

OLIMPIADA, to tradycyjna forma team buildingu, zapewniająca uczestnikom odrobinę rywalizacji, gry zespołowej oraz dużą dawkę śmiechu i dobrej zabawy.

Podzieleni na drużyny uczestnicy, przystępują do pokonania kolejnych stacji (na punkty lub czas), w rozszerzonej wersji istnieje możliwość wzbogacenia gry o odnajdowanie poszczególnych stacji za pomocą map lub urządzeń GPS.

W wersji podstawowej, uczestnicy mają do pokonania 10 wcześniej wybranych konkurencji: motoryzacyjnych, strzeleckich, zwinnościowych oraz koordynacyjnych.

Na zakończenie gry, następuje uroczyste podsumowanie punktów oraz wręczenie pucharów i medali wygranym drużynom.

Część II

Po olimpijskich trudach, czas na prawdziwy relaks !!!

Przyjęcie grillowe odbywa się na imprezowej wyspie lub imprezowej plaży.

Proponowane MENU GRILLOWE bufetowe:

Przystawki: Smalec swojski, pieczywo, ogórki kwaszone
Dania grillowe : Karkówka, Kiełbaska, Kaszanka z cebulką w folii

Dodatki: Żurek do picia, bigos lub młoda kapusta, ziemniaki pieczone na maśle z ziołami
Płyta zimna: Pomidory z dymką i ze szczypiorem  w sosie balsamicznym, ogórki zielone w sosie koperkowo – jogurtowym, mix sałat z rzodkiewką i jogurtem, pieczywo bankietowe, mix sosów

Chcecie się lepiej zintegrować przed kolejnymi wyzwaniami w firmie? Ten pakiet jest szczególnie dla Was.

PAINTBALL 200 kul

Podczas gry w paintball sprawdzicie swoje mocne i słabe strony, poznacie się w rożnych sytuacjach – tutaj liczy się doskonała strategia, umiejętność szybkiego reagowania na bodźce, a oprócz tego atuty fizyczne takie jak szybkość. Wygra ta drużyna, która będzie miała większą determinację do zwycięstwa.

QUADY 30 min

Po bitwie paintballowej możecie się odprężyć pędząc na quadach. Niesamowite widoki, wiele górek, naturalne przeszkody pozwolą Wam odetchnąć prawdziwą wonią natury. Oczywiście, to gdybyście byli zmęczeni grą, natomiast – dla tych, którzy chcą dalej rywalizować i oddać się imprezowemu szaleństwu quady to niesamowity sposób na wyzwolenie adrenaliny.

Biesiada /Grill/ Ognisko

Następnie proponujemy Wam posiłek, przy którym będziecie mogli podzielić się wrażeniami.

Uczestnicy zostają losowo podzieleni na drużyny, dostają listę zadań do zaliczenia, urządzenia GPS oraz instrukcję gry. Celem uczestników jest pokonanie wszystkich etapów egzaminu na Prawo Jazdy. Nie będzie to jednakże typowy sprawdzian umiejętności. Będzie to egzamin na wyjątkowych pojazdach w oryginalnej konwencji! Uczestnicy będą musieli sprawdzić siły na pojazdach terenowych grand cherokee, ZiŁ, kajak, quad, buggy. Brzmi interesująco? Sprawdźcie sami! Na koniec nie zabraknie podsumowania punktowego oraz wręczenia nagród.

Lubicie wodę, lasy i przyrodę? Chcecie świetnych wrażeń, a jednocześnie wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku? Zawody kajakarskie w naszym uroczym zakątku zieleni, to idealne rozwiązanie, zapewnia zarówno relaks jak i nutkę adrenaliny oraz rywalizacji.

Zawody odbywają się w losowo wybranych drużynach dwuosobowych, systemem pucharowym. Drużyny okrążają naszą wyspę na czas, w akompaniamencie świetnej, zagrzewającej do walki muzyki oraz przy pomocy komentatora oraz animatorów.

Świetna zabawa – GWARANTOWANA ! ???? Dla zdobywców podium, przewidujemy zawsze budzące zachwyt uczestników nagrody ????

Osadzona w klimatach mafijnych gra porwie Was w meandry niezwykłej mafijnej rozgrywki. To jedne z naszych najoryginalniejszych projektów.

Uczestnicy zabawy zostają wezwania przed oblicze Don Olla aby pomóc mu rozwiać lub potwierdzić podejrzenia, które od dawna posiada.  W rodzinie jest kret! A, jak wszyscy wiemy, miejsce kreta jest w odpływie toalety…   Na sekretnej mapie Ojca Chrzestnego pozaznaczane są punkty z zadaniami i postaciami. Będziecie załatwiali ciemne interesy,  szukali na mafiosów haków i wykonywali zadania specjalne!

Całość rozgrywki zajmuje ok. 3 godzin, a możliwych wariantów zakończenia jest kilka. Jedno jest pewne: ten scenariusz pozostanie w Waszej pamięci na długo

Olbrzymi zaletą tego scenariusza jest bardzo oryginalna mechanika i barwne postaci grane przez naszych aktorów animatorów.

 Spotkacie  bezwzględną zabójczynie, skorumpowanego policjanta, mafijnego księgowego, szefa konkurencyjnej rodziny i kilka innych postaci rodem z mafijnego koszmaru.  Każda z postaci ma dla Was zadania, każda ma sekret do ukrycia…   Nieliniowa Fabuła rozgrywki oferuje pełna swobodę działań i możliwość podejmowania decyzji od początku do końca.

Czas: 3 godziny

Ilość aktorów: minimum 5

Ilość zadań: minimum 20

Mafijne nagrody w cenie gry

Niesamowita porcja pozytywnej energii

Atrakcja, którą zapamiętacie na długo!