Imprezy firmowe, integracyjne

Dołączcie do firm, które już skorzystały z naszych usług i z chęcią do nas wracają organizując imprezy firmowe pod Warszawą.

OFERTA PDF DO POBRANIA SEZON 2023

Imprezy dla firm pod Warszawą. Nie muszą Państwo jechać daleko, by odpocząć od miejskiego zgiełku, zaczerpnąć świeżego oddechu i nacieszyć oczy pełną zieleni naturą. Nasz ośrodek posiada zarówno duże zaplecze sprzętowe do team buildingu, dysponuje ogromnym, zielonym terenem przystosowanym do gier scenariuszowych oraz atrakcji motoryzacyjnych i paintballowych, jak i wyjątkowym miejscem na wypoczynek i przyjęcie po skorzystaniu z aktywnej części eventu. Jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa wyjazd kompleksowo:

CATERING IMPREZA

CATERING & IMPREZA

Do dyspozycji imprezowa plaża i wyspa mogące łącznie pomieścić ponad 360 osób. Wszelkie udogodnienia, oprawa muzyczna i świetlna (DJ), catering, ogniska, grille.

ATRAKCJE

ATRAKCJE

Jeziorko, zieleń, duży teren ośrodka jak również ilość atrakcji i sprzętu daje Państwu możliwość wyboru odpowiedniego zestawu do teambuildingu. Dwa razy więcej i lepiej niż konkurencja!

NOCLEGI

NOCLEGI

Do wyboru niskobudżetowe opcje typu domki letniskowe aż po opcje premium w pobliskim hotelu. Dobierzemy odpowiedni nocleg do Państwa budżetu i wymagań.

TRANSPORT

TRANSPORT

Możemy zapewnić przewóz osób autokarami, busami z Warszawy, ale także po imprezie do hotelu. W ofercie także limuzyny i party busy. Bezpiecznie i na wysokim poziomie.

 

Gdzie jesteśmy?
12 km od trasy S8, 30 minut od Warszawy.
Jak dojechać komunikacją? Dworzec Wileński -> PKP Klembów lub Dobczyn*
*Organizujemy transporty naszym 9 osobowym busem, po wcześniejszej rezerwacji 


Poznaj szczegóły naszej oferty imprez firmowych:

W tej strefie czeka na Państwa zdecydowanie podgrzana atmosfera, jest to idealne miejsce na firmowy piknik w magicznym miejscu. Piękna, piaszczysta plaża ze strefą biesiadną, chillout oraz taneczną. Po zmroku doskonałą atmosferę tworzy rozpalone ognisko oraz lampiony odbijające się w wielkiej tafli wody.

  • do 300 osób
  • wyposażona w namioty eventowe do celów cateringowych
  • liczne altany z oświetleniem tzw. „strefa chillout”
  • huśtawki, leżaki
  • wiata z DJ’ką i parkietem tanecznym
  • Beach Bar
  • miejsce na ognisko
  • profesjonalne nagłośnienie
  • boisko do siatkówki/piłki nożnej

Bez wątpienia duszą Centrum Rozrywki MainEvent, jest znajdująca się na terenie piękna wyspa, otoczona fosą wodną. Tam właśnie położony jest nasz lokal, co czyni go nadzwyczaj wyjątkowym.
- do 60 miejsc siedzących
- do 80 osób w konwencji standing/garden Party
- Klimatyzacja
- duża całosezonowa altana
- duży grill zewnętrzny (live cooking)
- miejsce na ognisko
- pomost ze strefą chillout (stoliki, leżaki)
- możliwość zorganizowania konferencji (wyposażenie w rzutnik, ekran, nagłośnienie, mikrofon)
- profesjonalne nagłośnienie

Atrakcje są ogromnie ważnym elementem każdego eventu firmowego. To one mają zespolić pracowników, w niektórych przypadkach pomóc się poznać lub sprawić by koledzy z pracy wzajemnie odkryli swoje mocne i słabe strony.

Wspólne przeżywanie emocji ogromnie łączy ludzi i my poprzez nasze atrakcje te emocje wzbudzamy.

Oferujemy Państwu niezapomniane przeżycia podczas gier scenariuszowych/terenowych, typowego teambuildingu/szkolenia lub wyjątkowe wrażenia podczas zabaw offroadowych na quadach,  lub jeepach; rozgrywki paintballowe, park linowy oraz strzelnicę pneumatyczną.

Nasz obiekt genialnie sprawdza się w szczególności na przyjęcia typu „garden party”, dlatego też nasza kuchnia specjalizuje się w daniach grillowych.

Serwujemy zarówno wyśmienite mięsa jak i ryby oraz przysmaki warzywne oraz dodatki. Na naszych eventach nie może zabraknąć również tradycyjnego polskiego żuru, czy pachnącego domem babci bigosu.

Dla bardziej wymagających eventów, stworzyliśmy bogate tradycyjne polskie menu.

Po dniu pełnym atrakcji oraz zabaw często chcą Państwo skorzystać z bazy noclegowej zamiast późno wracać do domu. Oczywiście taką ewentualność również jesteśmy w stanie Państwu zapewnić.

Na terenie naszego ośrodka dysponujemy bazą letniskowych domków oraz namiotów wojskowych.
Dla bardziej wymagających gości nawiązaliśmy współpracę z oddalonym o 5km hotelem, do którego zapewniamy Państwu transport naszym firmowym busem.

Z doświadczenia wiemy, iż każdy udany event musi odbywać się w akompaniamencie świetnej oprawy muzycznej. Z uwagi na to, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Zarówno strefa Imprezowa Plaża, jaki i strefa Imprezowa Wyspa, wyposażone są w profesjonalne nagłośnienie, dzięki któremu nasi sprawdzeni DJ’e i artyści mogą uświetnić Państwa przyjęcie.

Z przyjemnością pomożemy Państwu dopasować repertuar muzyczny adekwatnie do gustu gości oraz rodzaju imprezy.

Ponad 500m2 przestrzeni wewnątrz, 5000 m2 na zewnątrz oraz duża profesjonalna kuchnia, to ogrom możliwości, z których można uszyć na miarę każdy event.

Obiekt idealnie sprawdza się jako sala konferencyjno-szkoleniowa, wyposażona jest w rzutnik, mikrofon oraz nagłośnienie. Podczas szkolenia można skorzystać z bufetów przekąsek oraz zasiąść do uroczystej kolacji wzbogaconej o imprezę tematyczną, taneczną lub występy sprawdzonych artystów. Stodoła Rasztów jest na dyle duża, że możemy zaproponować atrakcje dla gości zarówno w formie indoorowej jak i outdoorowej w formie gier teambulidingowch a nawet pikniku

 

 

Dlaczego wybrać Mainevent do obsługi imprezy firmowej?

Centrum Mainevent działając od lat zbudowało reputację wiodącego ośrodka realizującego imprezy firmowe w Warszawie i okolicach. Obsłużyliśmy setki grup od małych rodzinnych firm poprzez średnie przedsiębiorstwa po duże korporacje globalne.

imprezy firmowe warszawa rekomendowaniREKOMENDOWANI

Nasz pakiet atrakcji jest wysoko oceniany przez klientów którzy wracają do nas nie tylko firmowo ale organizując także imprezy okazjonalne.

imprezy firmowe warszawa elastyczniELASTYCZNI

Organizując najlepsze imprezy nie jesteśmy sztywniakami, potrafimy dostosować ofertę do możliwości Państwa budżetu albo wyśrubowanych wymagań.

imprezy firmowe warszawa profesjonalniPROFESJONALNI

Prowadząc ośrodek w którym realizujemy imprezy dbamy o wysoką jakość produktów ale także bezpieczeństwo. Wybierając naszą ofertę doświadczacie jakości.