Wieczór kawalerski

Chciałbyś zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Zostaw to nam.

 Kompleksowo zorganizujemy Wasz wypad z atrakcjami takimi jak: paintball, quady, archery tag, park linowy, offroad.
Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie czyli śniadania, obiady, grill „jesz ile chcesz” wieczorem. W każdą sobotę jest impreza z DJ, na której bawią się same wieczory kawalerskie i panieńskie od 100 do nawet 350 osób na jednej imprezie. Noclegi w domkach na miejscu lub w pobliskim hotelu. To wszystko tuż pod Warszawą

 

 

Gdzie jesteśmy?
12 km od trasy S8, 30 minut od Warszawy.
Jak dojechać komunikacją? Dworzec Wileński -> PKP Klembów lub Dobczyn*
*Organizujemy transporty naszym 9 osobowym busem z PKP po wcześniejszej rezerwacji 


ATRAKCJE I DODATKI DLA WIECZORÓW KAWALERSKICH

                                                

10 lat w branży, dosłownie setki wieczorów kawalerskich rocznie, najlepsze ceny, wielokrotnie gościliśmy w telewizjach i radiach jako EKSPERT w sprawach organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich, a także szalonych imprez. Trafiłeś w dobre ręce 🙂

Jeśli to czytasz to za chwilę się przekonasz że ta oferta jest właśnie dla CIEBIE, a zróżnicowane pakiety pozwolą dobrać atrakcje odpowiednie do waszych temperamentów i funduszy.

Skorzystaj z naszych gotowych wyselekcjonowanych oraz sprawdzonych rozwiązań na wieczór kawalerski, a niedługo sam się dowiesz że to była Twoja najlepszy impreza w życiu.

Mainevent Centrum Rozrywki to już nie tylko zwykłe miejsce na eventowej mapie – to miejsce pod Warszawą i znana MEKKA dla KAWALERÓW gdzie odbywają się szalone imprezy kawalerów z całego świata. Warszawa poprzez umiejscowienie i bliskość węzłów komunikacyjnych jest idealna na spotkanie osób z różnych cześci Polski i świata. Nasze wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana paleta usług sprawiają, że jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania naszych Klientów. Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani aby zapewnić obsługę i jakość atrakcji na najwyższym poziomie.

Jeśli Cię jeszcze u nas nie było – to już dłużej się nie zastanawiaj tylko skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań – GWARANTUJEMY CI że Twój Kawalerski Team tego nie pożałuje i będziecie się świetnie bawić do białego rana.