Wieczór kawalerski

 

Chciałbyś zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Zostaw to nam.

 Kompleksowo zorganizujemy Wasz wypad z atrakcjami takimi jak: paintball, quady, archery tag, park linowy, offroad.
Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie czyli śniadania, obiady, grill „jesz ile chcesz” wieczorem. W każdą sobotę jest impreza z DJ, na której bawią się same wieczory kawalerskie i panieńskie od 100 do nawet 350 osób na jednej imprezie. Noclegi w domkach na miejscu lub w pobliskim hotelu. To wszystko tuż pod Warszawą

POBIERZ PDF Oferta wieczory kawalerskie 2024 skompresowany

POBIERZ PDF  cennik beach bar 2024

 

 

Gdzie jesteśmy?
12 km od trasy S8, 30 minut od Warszawy.
Jak dojechać komunikacją? Dworzec Wileński -> PKP Klembów lub Dobczyn*
*Organizujemy transporty naszym 9 osobowym busem z PKP po wcześniejszej rezerwacji 


ATRAKCJE I DODATKI DLA WIECZORÓW KAWALERSKICH

                                                

10 lat w branży, dosłownie setki wieczorów kawalerskich rocznie, najlepsze ceny, wielokrotnie gościliśmy w telewizjach i radiach jako EKSPERT w sprawach organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich, a także szalonych imprez. Trafiłeś w dobre ręce 🙂

Jeśli to czytasz to za chwilę się przekonasz że ta oferta jest właśnie dla CIEBIE, a zróżnicowane pakiety pozwolą dobrać atrakcje odpowiednie do waszych temperamentów i funduszy.

Skorzystaj z naszych gotowych wyselekcjonowanych oraz sprawdzonych rozwiązań na wieczór kawalerski, a niedługo sam się dowiesz że to była Twoja najlepszy impreza w życiu.

Mainevent Centrum Rozrywki to już nie tylko zwykłe miejsce na eventowej mapie – to miejsce pod Warszawą i znana MEKKA dla KAWALERÓW gdzie odbywają się szalone imprezy kawalerów z całego świata. Warszawa poprzez umiejscowienie i bliskość węzłów komunikacyjnych jest idealna na spotkanie osób z różnych cześci Polski i świata. Nasze wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana paleta usług sprawiają, że jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania naszych Klientów. Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani aby zapewnić obsługę i jakość atrakcji na najwyższym poziomie.

Jeśli Cię jeszcze u nas nie było – to już dłużej się nie zastanawiaj tylko skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań – GWARANTUJEMY CI że Twój Kawalerski Team tego nie pożałuje i będziecie się świetnie bawić do białego rana.