Posted on

Weekendy w Mainevent- przyjedź ze znajomymi na grilla!

barbeque

  U nas imprezy trwają cały rok, jednak to w soboty jest najgoręcej na naszym parkiecie. Sobota, to moment w którym w Mainevent na imprezowej plaży parkiet drży, a ognisko płonie pośród rozbawionych gości. Zadaszone altany oświetlone ciepłym blaskiem lampek i lampionów tworzą dla Was klimat eventu niebanalnego, jesteśmy alternatywą dla tłocznych Warszawskich klubów. Szukasz miejsca na urodziny koleżanki? A może chcesz zaprosić znajomych na imprezę grillową, ale perspektywa organizacji Cię przytłacza? Ekipa Mainevent zrobi to za Ciebie!

  Boisko do piłki plażowej, Beach Bar z alkoholami w przystępnej cenie, a przede wszystkim niepowtarzalny imprezowy klimat pozostają do waszej dyspozycji. Atmosferę nakręca DJ wyposażony w wysokiej klasy sprzęt grający, zaskocz swoich gości zaproszeniem do naszego Centrum Rozrywki, a zobaczysz że jeszcze długo będziecie wspominać ten wieczór przy wspólnych biesiadach. Szwedzki stół z kolacją BBQ w formie „jesz ile chcesz” jest rozstawiony dla Was od godziny 19:00 do 22:00, w standardowym pakiecie oferujemy potrawy mięsne, jednak na specjalne życzenie możemy również zorganizować dania wege na bazie naturalnych, starannie dobranych składników.

  Jeśli Ty i Twoi goście to amatorzy mocnych wrażeń i sama impreza to za mało, dobierz do pakietu przeprawę offroad lub Paintball, co dodatkowo uatrakcyjni Wasz wieczór. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, do zobaczenia na miejscu! 🙂