Posted on

Night Offroad Rasztów vol. 1 #NOCNA GRA TERENOWA NA QUADACH + OGNISKO INTEGRACYJNE

NOCNA GRA TERENOWA NA QUADACH POD WARSZAWĄ

Pokonaj nocą tor offroad, rozwiąż zadania motoryzacyjne i wykaż się zręcznością, pokonaj rywali i zdobądź nagrodę główną.

Termin: 01.12.2023 r (piątek)

Koszt:
380 zł/os gra+ ognisko*
50 zł/os samo ognisko dla osób towarzyszących

*cena dla osób przyjeżdżających na swoich quadach ustalana indywidualnie

PROGRAM
17:00-17:15 Przyjazd, rejestracja uczestników + serwis kawowy
17:15-17:30 Szkolenie z obsługi pojazdów
17:40-19:40 Gra terenowa na quadach
20:00-23:00 Ognisko z kiełbaskami, grzaniec z kotła
23:30 Zakończenie wydarzenia

Opis:

Wydarzenie kierowane jest do osób, które ukończyły 18 lat. Uczestnicy po odbytym szkoleniu, ruszają za instruktorem na tor offroadowy na quadach. Pierwszym i ostatnim quadem jadą instruktorzy. Uczestnicy pokonują tor po zmroku, muszą być odpowiednio przygotowani: ciepłe ubranie, latarki. Uczestnicy otrzymują kaski.

Na torze czekają na uczestników 4 stacje: 3 quizowe, gdzie będzie trzeba wykazać się wiedzą ogólną z tematyki motoryzacji i czwarta stacja zręcznościowa. Na ostatniej stacji uczestnicy, którzy nie podołali wszystkim pytaniom mają okazję wyrównać swoje szanse.

Po dojechaniu na stacje, na znak instruktora, uczestnicy zaczynają szukać ukrytych kopert z zadaniami (tutaj przydadzą się latarki 😉 ), gracze mają na odnalezienie kopert 3 minuty. Instruktor odmierza czas, po którego upłynięciu kończymy poszukiwania. Na każdego uczestnika przypada jedna koperta na każdej stacji. Uczestnicy, którym uda się odnaleźć koperty, na sygnał instruktora równocześnie je otwierają i czytają pytania, wtedy mają 30 sekund na udzielenie odpowiedzi. Każda poprawna odpowiedź to 10 pkt.

Instruktor zlicza wynik na każdej stacji i prowadzi do kolejnej. Jazda odbywa się po torze offroadowym, gdzie znajdziecie hopki, błotne kałuże, piaski i ostre zakręty.

Po zakończonej grze offroadowej, zapraszamy do lokalu na wyspie, gdzie nastąpi oficjalne wręczenie nagród dla uczestników i głównej nagrody dla najlepszego gracza.

W cenie:
– szkolenie
– quady + kaski
– gra terenowa na quadach
– animacja instruktorska
– nagroda uczestnika
– ognisko: 2 x kiełbaska, pieczywo, ketchup, musztarda, ogórek kiszony, smalec swojski + piwo butelkowe/osobę

aktywny weekend, co robić w warszawie, offroad, offroad Warszawa, gry terenowe dla dorosłych, gry dla dorosłych, integracja, zabawa dla par, zabawa dla grup, warszawa nocą, ognisko, ognisko dla grup, quady, jazda quadami, quadbiking, wypożyczalnia quadów, offroad nocą, offroad dla grup, gry integracyjne, quadlife, ATVadventures, terenowakrójka, terenowe przygody, gryterenowe, terenowyzawody, terenowamoc, terenowe wyprawy, wyzwania outdoorowe, terenoweeventy, terenowyrelaks, integracjaterenowa, ognisko, ogniskointegracyjne, integracjaoutdoorowa, offroadadventures, quadadventures, ATVfun