Posted on

#Offroadowy Fan Building

jest to specjalistyczna oferta wywodząca się z idei imprez integracyjnych skierowana dla firm oraz kluczowych odbiorców – imprezy tego typu mogą mieć też charakter rodzinnych pikników.

Emocje sięgające zenitu, skacząca adrenalina, przygoda, a przede wszystkim wspaniała zabawa i niebywała okazja do zacieśnienia stosunków między jej uczestnikami – tak w skrócie można scharakteryzować wyprawy Off Road z napędem 4×4

Jazda samochodem terenowym Nissan Patrol GR Y60 lub Mitsubishi L200 w trudnym terenie jest świetną okazją do wykazania się w niecodziennych sytuacjach oraz sprawdzenia siebie osobiście pod okiem doświadczonych instruktorów.  Gwarantujemy doskonale przygotowany pojazd, sprawdzoną trasę, świetną organizację i doskonałą atmosferę.

Integracje offroadowe możemy połączyć bitwami paintballowymi oraz z jazdą na quadach. Na naszym terenie czekać będzie dodatkowo park linowy, strzelnica pneumatyczna oraz wyznaczona strefa do gry w siatkówkę.

Adrenalina wzrosła? Doskonałym lekarstwem będzie przygotowana strefa chill, gdzie można skorzystać z ogniska czy grilla. Sprostamy wymaganiom każdego podniebienia.

Do dyspozycji mamy również zagwarantowane noclegi w zaprzyjaźnionych pensjonatach.

Głodni wrażeń? Wystarczy złożyć do nas zapytanie, aby otrzymać propozycje skrojoną do indywidualnych potrzeb. Całości towarzyszy wyjątkowa atrakcyjna oferta cenowa.  

Zapraszamy na prawdziwą przygodę off-road ekstremalną imprezę 4×4!