Posted on

Organizacja imprezy integracyjnej dla firm od A do Z

imprezy firmowe w Warszawie

Od wielu lat działamy w branży eventowej i mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych w Warszawie. Obsłużyliśmy setki małych, średnich firm a także dużych korporacji z całej Polski. Każda kolejna impreza to doświadczenie pozwalające nam przygotowywać jeszcze lepszą ofertę.

Pamiętajmy, że w każdej firmie pracownicy aby nie ulec wypaleniu zawodowemu w pewnym momencie muszą załadować akumulatory. Jeśli się nie uda to efekt będzie odwrotny od zamierzonego – dlatego warto zaufać sprawdzonym firmom z branży. Często kadra zarządzająca podejmuje decyzję o organizacji imprezy integracyjnej pozwalającej firmie na odreagowanie sezonu albo zebranie sił przed ciężkim okresem. Taka forma spędzania czasu jeśli dobrze zaplanowana pozwala pracownikom nabrać do siebie i innych dystansu i rozładować napiętą atmosferę.

Impreza integracyjna czy selekcja słabego ogniwa?

Wielu szefów oprócz możliwości zrelaksowania pracowników firmy wykorzystuje imprezy firmowe do obserwowania zachowania pracowników. Szczególnie przydatne jest nie tylko to ile ktoś może wypić alkoholu i zrobić jaskółkę… ale także zachowanie podczas gier zespołowych. Organizacja turnieju paintballowego połączonego z wyścigami offroad mogą stanowić nie lada wyzwanie do weryfikacji cech przywódczych a także sprawdzenia kto źle wpływa na zespół.

Dobrym przykładem realizacji teambuildingu jest tutaj jest olimpiada realizowana przez ekipę Mainevent. W największym skrócie polega ona na rywalizacji zespołów w wybranych konkurencjach. Mogą to być gry zwinnościowe, strzeleckie, motoryzacyjne. Na zakończenie zespoły otrzymują upominki i medale zaświadczające o imprezowych kompetencjach. Taki medal na pewno będzie lepiej wyglądał na golden line albo linkedIN niż certyfikat umiejętności spawania stali nierdzewnej.

Scenariusze imprezy integracyjnej dla firm

W Mainevent możemy przygotować czilautowy relaks albo aktywne wyciskanie potów zwieńczone dyskoteką. Pamiętaj, że jeśli chodzi o scenariusze na imprezy firmowe w Warszawie to na pewno każdy lubi się dobrze zabawić, potańczyć i zrelaksować przy dobrym alkoholu. Jednak każda firma ma zróżnicowaną kadrę i plan zabawy musi być dobrany tak, aby pasował do klimatu w przedsiębiorstwie. Z pewnością 90% osób dobrze i z przymrużeniem oka się pobawi na dyskotece disco-polo. Inaczej będą się bawili hipsterzy z korporacji pracującej w branży kreatywnej, a inaczej przedstawicielki handlowe potentata w branży kosmetycznej. Zawsze musimy zaskoczyć klienta czymś nietypowym i dopasować formę teambuildingu do wymagań klienta.

Ile kosztuje organizacja teambuildingu, eventu firmowego

Oczywiście końcowe koszty organizacji wyjazdu firmowego dla pracowników uzależnione są od ilości osób, dni a także rodzaju atrakcji. Należy pamiętać nie tylko o noclegu i wyżywieniu ale także o tym, że przez 2 albo i więcej dni pobytu nie możemy się nudzić… bo jak człowiek się nudzi to do głowy przychodzą różne rzeczy. Z przyjemnością odpowiemy na każde wasze pytanie odnośnie możliwości organizacji eventu firmowego, wypadu typu teambuilding albo imprezy integracyjnej.