Posted on

#Ostatni Zryw#Zabawa kawalersko panieńska na powietrzu#NOWOŚĆ2019#GIRLPOWERvsMENPOWER

Uuuuaa! Gorrące nowości na lato 2019 wjeżdżają na nasze imprezowe podwórko Mainevent! Wiemy że nieustanna rywalizacja Wenus i Marsa dodaje elektryczności i pikanterii zabawie… Zamierzamy dołożyć oliwy do ognia! Jesteście ciekawi? No to uchylamy rąbka tajemnicy; w każdą sobotę o godzinie 15:00 będziemy startować z zabawą kawalersko – panieńską Ostatni Zryw”! Łap za telefon i dogadaj z nami szczegóły rezerwacji, Wasza grupa kawalerska, lub panieńska, przeciwko innej z bawiących się u nas gości.
Małżeństwo to arena zmagań na wielu płaszczyznach. Nasza gra to  przedmałżeński poligon. Zetkniecie się tam z: koniecznością podejmowania decyzji, opracowania strategii, nagłymi zwrotami akcji… Wszystko przyprawione porcją dobrego humoru i popite dobrym trunkiem
Gracze zostaną podzieleni na grupy, jednak nie będą pozostawieni sami sobie. Każda drużyna dostanie wsparcie w postaci opiekuna-animatora, który będzie  życzliwym okiem oceniał poprawność wykonywanych zadań. Stacje z którymi będziecie musieli się zmierzyć to:

ARENA WSPÓŁPRACY

Każdy związek powinien opierać się na zaufaniu i podejmowaniu wspólnych decyzji. Arena współpracy to czas i miejsce na takie właśnie działania.

ARENA BUDOWANIA WZAJEMNYCH RELACJI


Dobre relacje to solidny fundament małżeństwa. Jednak sam fundament to trochę mało. Należy być architektem i konstruktorem w jednym, ta arena pokaże kto podoła temu wyzwaniu.

ARENA NIEZAPLANOWANYCH ZDARZEŃ

Małżeństwo:  jazda na oślep, bez trzymanki i pod prąd. Zawsze zdarzyć się może jakieś zaskakujące spotkanie, które stawia nas w stan osłupienia. Kto spotkał teściową  w sex shopie ten wie o czym mowa. Trzeba nabyć umiejętność radzenia sobie z dziwnymi sytuacjami.

ARENA PIĘTRZĄCYCH SIĘ TRUDNOŚCI

Związek to pole walki. Trudności w małżeństwie przybierają różne imiona: rutyna, koledzy, mecz, piwo, nowa torebka… Trzeba za wszelką cenę walczyć żeby pokonać trudności.


ARENA UCIECH ZAKAZANYCH

Jak wspaniale może być w związku ! Szybki wypad z kolegami, plotki na mieście czy małe co nieco wzbogacone o procenty … Ta arena to miejsce celowania w dziurkę, podnoszenia kwalifikacji w zdobywaniu substancji potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowego rozsądku oraz nauki dmuchania precyzyjnego– tak pożądanej umiejętności w wielu skrajnych małżeńskich sytuacjach.


No więc jak? Kto będzie górą? Panowie… czy może Panie?

Sprawdźmy! >:)