Posted on

Co się dzieje na wieczorach panieńskich?

wieczór panieński

Wiele osób, i nie są to tylko mężczyźni, zdaje sobie pytanie: co tak naprawdę dzieje się na tych szalonych wieczorach panieńskich. Jest to ostatnia impreza na której kobieta może poszaleć jako panna. Dlatego nie powinno dziwić, że ta noc obrosła wieloma legendami. Wielu z was może pamiętać film Druhny, który jest odpowiednikiem „Kac Vegas” dla kobiet. Jednak szaleństwo w Las Vegas albo zamówienie seksownego striptizera to nie jedyna możliwość na spędzenie tego wieczoru w gronie najbliższych przyjaciółek pod Warszawą.

Na wieczorach panieńskich organizowanych przez agencje eventowe panuje profesjonalna atmosfera. Uczestniczki mają możliwość wyszalenia się w bezpiecznym i sprawdzonym gronie, a to bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Duża ilość alkoholu oraz potrzeba stonowania napięcia przed zawarciem związku do końca życia powodują, że próg jakości zabawy musi być podniesiony bardzo wysoko. Dlatego organizacja tego typu imprezy to nie jest prosta rzecz.

Transport, nocleg i wyżywienie

Jak przy każdej tego typu imprezie powinniśmy pomyśleć o kwestiach warunkujących długą i dobrą zabawę. Jest to transport na miejsce imprezy. Wyżywienie i alkohol wraz z noclegiem. Brak jednego z tych elementów komplikuje nocną imprezę, a w przypadku większej grupy potrafi ją nawet zepsuć. Dlatego warto skorzystać ze sprawdzonych firm profesjonalnie zapewniających obsługę od A do Z.

Tort w kształcie penisa?

Tradycyjnie podczas wieczoru panieńskiego dziewczyny imprezując żegnają stan wolny. Tradycja obfituje w wiele obyczajów nawiązujących wprost do czystości panny młodej i nadchodzącym oddaniem wybrankowi życia cnoty. Dlatego nie powinny dziwić pojawiające się torty z penisa oraz atmosfera przepełniona seksualnym napięceim. Nasze klientki często decydują się na zamówienie instruktorki chair sexi dance. Taki przyspieszony kurs namiętnego tańca oficjalnie przygotowuje naszą pannę do oddania cnoty, a tak naprawdę jest świetną zabawą i jest zawsze przyjmowane z entuzjazmem.

Striptizer albo cheependales

Hollywood często pokazuje wieczór panieński przepełniony atmosferą seksu i oczywiście nie może zabraknąć striptizera zaburzającego plany… Oczywiście fikcja filmowa stereotypowo pokazuje jak taka impreza wygląda. Pamiętajmy, że tancerze to profesjonaliści, którzy realizują setki takich pokazów. Wszystko odbywa się w profesjonalnej i kulturalnej atmosferze. Opcja striptizera jest bardzo często wybierana na wieczór panieński.