Posted on

Jak zorganizować wieczór kawalerski? Odpowiedź w kilku krokach.

Nadszedł ten czas, Twój najlepszy przyjaciel bierze ślub, a Ty masz zaszczyt bycia świadkiem. Wielkimi krokami zbliża się nieuchronny koniec spontanicznych męskich wypadów, zabaw do białego rana i beztroskiego życia kawalera.
Ale chwila! Jeszcze możecie wyszaleć się „ten ostatni raz”! 😉
Organizacja wieczoru kawalerskiego pod Warszawą może być prostsza niż myślisz. Oferujemy nie tylko wieczór, ale i dzień pełen atrakcji: quady, paintball, gry terenowe, strzelnica a na koniec wielka impreza na plaży z DJ!
Zobacz, jak w kilku prostych krokach możesz zapewnić Waszej ekipie niezapomniany wypad:


1. Paweł, Krzysiek i jeszcze Rafał z pracy… ile osób chciałby zobaczyć przyszły Pan Młody przy biesiadnym stole? Nie zależnie czy planujecie kameralny wieczór czy jedziecie całą paczką bliższych i dalszych kumpli, z nami organizacja nawet najliczniejszych grup jest bajecznie prosta.

2. Podejrzewamy, że nawet przyszła Panna Młoda nie zna tak dobrze Twojego przyjaciela jak Ty sam. Czy jest typem domatora, czy wręcz przeciwnie? Wolałby posiedzieć przy grillu, czy wyruszyć na ekstremalną przeprawę quadową? Ustalcie razem atrakcje, jakie spełnią Wasze oczekiwania i wybierajcie z kilkunatstu pakietów dostępnych na naszej stronie. A może stworzymy coś zupełnie indywidualnego, specjanie dla Waszej ekipy?

3. Garnitur- jest. Obrączki- są. Data ślubu? Ustalona. No to teraz pozostaje jedynie wybrać weekend, który chcecie poświęcić na niczym nieskrępowane szaleństwo wieczoru kawalerskiego.

4. Wiemy, że gdybyś tylko mógł, zabrałbyś Pana Młodego nawet i do Las Vegas żeby świętować jego kawalerski. Jadąc paczką przyjaciół, omówcie budżet jakim dysponuje każdy z Was, aby wiedzieć na co możecie się zdecydować. Zdajemy sobie sprawę z kosztów z jakimi związany jest ślub i wszystko co go dotyczy, dlatego też w naszej ofercie nie znajdziecie wygórowanych cen.

5. Załatwione? No to łap za telefon i zostaw dalszą organizacje nam, a w dniu eventu przekonasz się, że to był strzał w dziesiątke!

Organizujemy eventy przez cały rok, dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Przyjedź i sam sprawdź, jak to u nas wygląda.

516 504 016
rezerwacje@mainevent.pl


“Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją,
lecz starzeją się, bo przestają się bawić”

– Mark Twain