Posted on

Voucher podarunkowy dla pracownika

Szanowni Klienci

Dużymi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia oraz do zakończenia a zarazem podsumowania 2020 roku.

Z uwagi na istniejącą w kraju oraz na świecie sytuację epidemiczną, trudno jest zaplanować  coroczne eventy branżowe organizowane w formie wigilii firmowych czy też eventów tematycznych/teambulidingowych zawierających podsumowanie bieżącego roku.

Zawsze wymienione wyżej uroczystości firmowe, były okazją do wynagrodzenia włożonego trudu, poświęcenia oraz zaangażowania pracowników w rozwój firmy. Pracownicy lub zespoły pracowników były wyróżniane oraz nagradzane, co dawało motywację do jeszcze lepszych wyników.

W dzisiejszych czasach, gdzie pracujemy w coraz trudniejszych, a przede wszystkim nowych i odmiennych warunkach, tj. praca w reżimie sanitarnym czy praca zdalna, zauważamy zwiększoną frustrację oraz zmęczenie u pracowników. Zmotywujcie swoje zespoły, podarujcie im chwilę relaksu oraz oderwania się od codzienności na świeżym powietrzu, w bezpiecznych warunkach.

Mamy propozycje dla zespołów (gry paintball/łucznictwo), gdzie z założenia uczestnicy zachowują dystans i bawią się na świeżym powietrzu oraz propozycje atrakcji indywidualnych (quady, offroad, buggy). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą voucherów / bonów podarunkowych.

oferta świąteczny voucher – tutaj możesz pobrać ofertę w formie PDF

 

 

Dodaj komentarz