Posted on

Imprezę zleć profesjonalistom

wieczór kawalerski porwanie Warszawa

Kilka lat temu pięciu mężczyznom groził sąd ponieważ uprowadzili kolegę podczas wieczoru kawalerskiego. Było to porwanie w stylu gangsterskim. Świadkowie z okolic Grudziądza opisywali dramatyczne sceny porwania przez zamaskowanych mężczyzn w wojskowych ubraniach z bronią w ręku.

Panowie nie przewidzieli, że  spowoduje to daleko idące konsekwencje. Świadkowie powiadomili służby i niestety nie widzieli napisów na plecach „wieczór kawalerski”. Policja poważnie potraktowała zdarzenie i w stan gotowości zostały postawione wszystkie patrole i zarządzono blokady… ostatecznie poszukiwany samochód znalazł się na polu paintballowym.

– Zgłaszająca osoba powiedziała, że widziała ok. godz. 10.20 młodego mężczyznę ubranego w biały t-shirt, który szedł w kierunku ul. Cystersów. Nagle podjechał do niego czarny samochód typu SUV, z którego wysiadło kilku dobrze zbudowanych zamaskowanych kominiarkami mężczyzn – relacjonuje Krzysztof Łach, oficer prasowy małopolskiej policji. (tvn24.pl)

Jeśli nie chcesz, aby realizacja wieczoru kawalerskiego z nawet najbardziej fantastycznym scenariuszem zakończyła się kosztownym mandatem i skandalem… to warto po prostu skorzystać z usług profesjonalistów. W naszym centrum pod Warszawą możesz zrealizować wiele scenariuszy, które dostarczą adrenaliny i mogą być powodem do wspominek przy piwie. Możemy zrealizować dla was pełen pakiet rozrywek z adrenaliną od quadów, paintballa po jazdę samochodami terenowymi offroad – robimy takie rzeczy cały czas.

Realizacja zabaw na własną rękę może się skończyć tragicznie nie tyle dla Twojego portfela ale przede wszystkim dla zdrowia. Mandat za przewożenie osoby w bagażniku i strata cennego czasu podczas imprezy to najmniejsze szkody jakich możesz doznać. Rzecznik policji stwierdził, że gdyby w okolicy przejeżdżał patrol i widział moment porwania mogłoby dojść od użycia broni palnej. Blokady drogowe mogłyby skończyć się uszkodzeniem samochodu. Pamiętaj, że zapewnienie bezpieczeństwa podczas wieczorów kawalerskich nie musi oznaczać słabej zabawy. Jeśli szukasz adrenaliny to sprawdź ofertę pakietów kawalerskich Mainvent.