Posted on

Tor jazdy quadem i wypożyczalnia pod Warszawą

quady tor i wypożyczalnia pod Warszawą

Zastanawiasz się jak spędzić wolny czas pod Warszawą? Lubisz adrenalinę? To spróbuj naszej topowej atrakcji, którą jest jazda po torze quadów. Najczęściej wybierana atrakcja także jako forma prezentu jest przejażdżka po bezdrożach. Posiadamy największy tor quadów pod Warszawą specjalnie zabezpieczony i dostosowany do jazdy typu offroad. Daje to niebywałą adrenalinę ale także poczucie bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia quadów pod Warszawą

W naszym Centrum rozrywki wszystko odbywa się pod okiem doświadczonej kadry, a same pojazdy marki KYMCO są sprawdzane i bezpieczne. Do dyspozycji mamy różne maszyny o pojemności 150, 250, 300 a także 500 cm3. To daje możliwość wyboru pojazdu do możliwości fizycznych a także wieku. Cena wypożyczenia i przejażdżki jest uzależniona od czasu, który dzielony jest co 30 minut. Należy pamiętać, że przed samą jazdą klient musi się przygotować, dlatego warto pojawić się kilka minut przed czasem.

Warto dodać, że nasz tor wyróżnia lokalizacja. Bliskość stolicy jak również doskonałe warunki ukształtowania terenu i bliskość natury dostarczają dodatkowych argumentów za skorzystaniem z naszej oferty.

Quady pod Warszawą? Tylko z Mainevent!

Nasze Centrum staje się powoli legendarne wśród osób lubiących adrenalinę. Na pewno docenili nas klienci indywidualni i całe rodziny, które stale wracają… Taka wizyta na torze quadów pod Warszawą jest nie lada przeżyciem i potrafi uzależnić. Najczęstszymi klientami są jednak zorganizowane grupy np. organizujące wieczór kawalerski z wyścigiem po bezdrożach. Sprawdź naszą ofertę na quady pod Warszawą»

Dla fanów wieczorów kawalerskich także specjalne pakiety imprezowe zawierające jazdę quadami.

Liczymy na to, że dołączysz do grona maniaków quadowych i sprawdzisz się na naszym torze 🙂